Apartmány Krkonoše 
Pec pod Sněžkou / Velká Úpa

Dva mezonetové apartmány jsou nově postaveny hned vedle sebe cca 150m od dolní stanice sedačkové lanovky Portášky.

Apartmány sousedí s pensionem Modřín, kde zároveň naši hosté mohou využívat veškeré služby, jako jsou wellness, snídaně, obědy a večeře. Je zde možnost pobytů v létě i v zimě na základě rezervace. Ubytovací kapacita jednoho apartmánu je pro 4 osoby a 5 osoba za příplatek. Apartmány jsou vybavením identické o velikosti 65m2. 

 Vybavení apartmánů

V patře - koupelna se sprchovým koutem, 1x WC, ložnice včetně manželské postele a dvou samostatných lůžek, psací stůl, noční stolky, lampičky, šatní skříně a komoda.

V přízemí - obývací pokoj, rozkládací sedací souprava, TV-SKYLINK, jídelní stůl, 1x WC, vlastní kuchyňský koutek, mikrovlnná trouba, lednička, rychlovarná konvice, toustovač, indukční deska, Wi-Fi připojení zdarma, úschovna lyží, ohřev lyžáků, venkovní posezení.

Parkování - v období mimo lyžařskou sezónu Duben-Listopad je možné parkovat přímo u apartmánů zdarma. Jelikož se apartmány nacházejí v Krkonošském národním parku, je třeba si zakoupit vjezdový lístek v automatu na danou délku pobytu (max. 200Kč). V zimní sezóně lze parkovat na hlídaných parkovištích ve Velké Úpě za poplatek. Po telefonické domluvě je možnost zajistit přepravu  lyžařského vybavení včetně zavazadel za poplatek.

Zamluvte si apartmán včas

Rezervace

 

Apartmány Pec pod Sněžkou - interiér

Interiér apartmánů

Moderní, praktické a pohodlné vybavení apartmánů vám poskytne veškerý komfort, který k aktivnímu odpočinku na horách neodmyslitelné patří.

Prohlédnout
 

Apartmány Pec pod Sněžkou

Okolí apartmánů

Apartmány pod Modřínem se nachází v ideální lokalitě, v samém centru Velké Úpy 150m od stanice sedačkové lanovky na Portášky.

Prohlédnout
 

Sněžka, Krkonoše

Aktivity a výlety

V Krkonoších a Podkrkonoší se nebudete nudit. Můžete celoročně sportovat, podnikat výlety, bavit se a poznávat zajímavá místa.

Tipy na výlet
 

Kontakt

 

Adresa

Apartmány pod Modřínem

Velká Úpa 349/2 a 349/3,
Velká Úpa - Pec pod Sněžkou 542 21

Provozovatel

  • JECHA s.r.o.

  • Maxima Gorkého 169, Kryblice
    541 01 Trutnov

  • IČ: 05398860
    DIČ: CZ05398860

  • Společnost JECHA s.r.o. je zapsána od 15. září 2016 v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 37729.
  •